Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Rożdżałów - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Biurowiec klimatyzowany, ul. Szczebrzeska

Karolówka,Zamość(Rożdżałów + 43 km)

4 920 000 zł1 052,73 m² 4 673,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 973 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna. Kamienica, w całości wynajęta. Roi 7,8 % Doskonała lokalizacja przy ulicy Szczebrzeskiej zapewnia świetne warunki do rozwoju biznesu i pewny.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Piaski

Piaski(Rożdżałów + 47 km)

3 500 000 zł1 215 m² 2 880,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

:link do strony Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Okuninka(Rożdżałów + 49 km)

4 490 000 zł6 400 m² 701,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną okazje nabycia Ośrodka wypoczynkowego w Okunince nad Jeziorem Białym - powiat włodawski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Dworcowa

Kanie-Stacja(Rożdżałów + 29 km)

295 000 zł400 m² 737,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 526 m²

Przedstawiam Państwu nieruchomość o pow. 2526 m2 położoną w miejscowości Kanie-Stacja, przy ulicy Dworcowej gmina Rejowiec Fabryczny, zabudowana parterowym budynkiem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Gminna

Pokrówka(Rożdżałów + 5 km)

1 867 000 zł4 435 m² 420,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 435 m²

Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 4 435 m , położona w malowniczej miejscowości Pokrówka, przy ul. Gminnej 23 w gminie Chełm. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Piaski

Piaski(Rożdżałów + 47 km)

13 800 000 zł3 500 m² 3 943 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Prężnie działający biznes W centrum niedużej miejscowości położonej na południe od piask! -! doskonała inwestycja! - wysoki miesięczny dochód! - Nieruchomość mająca ogromny potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Milejów

Milejów(Rożdżałów + 45 km)

4 760 000 zł2 382 m² 1 998,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 665 m²

Przedmiotem oferty sprzedaży jest działka zabudowana budynkami o funkcji magazynowej i produkcyjnej z częścią biurową. Budynki w ciągłym użyciu wykorzystywane w produkcji.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Leśniczówka

Leśniczówka(Rożdżałów + 15 km)

790 000 zł2 120,80 m² 372,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:23 400 m²

Do sprzedania Zakład Przetwórstwa Mięsnego. Kompleks składa się z 4 budynków o łącznej powierzchi 2120,8 m2, na działce 23 400 m2. Wybudowany w 1991 roku, rozbudowany w 2001 r.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Bończa

Bończa(Rożdżałów + 17 km)

555 000 zł10 000 m² 55,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Jeśli szukasz " super miejsca" pod swój biznes typu warsztat, produkcję pelletu, funkcjonalny istniejący tartak wraz z kompletnym zapleczem technicznym lub coś innego co przyjdzie Ci do głowy , to.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Krasnystaw

Krasnystaw(Rożdżałów + 26 km)

735 000 zł841 m² 873,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 191 m²

Oferuję nieruchomość biurowo-usługową z parkingiem, w Krasnymstawie, województwo lubelskie. Nieruchomość obejmuje działkę pow. 0,1191 ha i zabudowania: dwa budynki techniczne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Rożdżałów

Rożdżałów,lubelskie

750 000 zł2 400 m² 312,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Nieruchomość magazynowo - produkcyjna 12 km od Chełma - we wsi Rożdżałów , 35 km do przejścia granicznego z Ukrainą. Powierzchnia użytkowa zabudowań 1000 m2, w tym biuro i część.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku